czwartek, 26 listopada 2009

Koszt porady prawnej? Czy radca prawny jest drogi?


Nasłuchałem się już wiele opinii, że radca prawny poznań to drogi prawnik. Postaram się zweryfikować tę opinię w oparciu o ceny innych usług poznańskich prawników, takich jak właśnie adwokat i radca prawny. 
Po pierwsze należy zadać sobie pytanie co dla kogo oznacza drogo. Czy radca prawny, który za poradę ustną pobiera wynagrodzenie w wysokości 100 zł netto to drogi radca prawny, czy radca prawny, który się tanio ceni? Zastanówmy sie nad następującym przykładem.
Jeden radca prawny za poradę pobiera wynagrodzenie w wysokości 50 zł a drugi za taką sama poradę pobierze kwotę w wysokości 100 zł. Pierwsza myśl, która pojawi się w naszej głowie będzie nam podpowiadała, że droższy radca prawny - którym z całą pewnością będzie radca prawny poznań - to lepszy radca prawny, bo skoro jest droższy to musi być lepszy. To naturalny wynik odpowiedzi na to pytanie. Czy jednak jest na tyle prawdziwy byśmy mogli mu zaufać?
Otóż i tak i nie.
Dlaczego?
Odpowiedź jest prosta. Każdy poznański radca prawny ponosi swoje koszty funkcjonowania jego biura, którym jest kancelaria prawna, na dodatek taki radca musi płacić opłaty związane z funkcjonowaniem tego biura, którym jest kancelaria prawna poznań. 

Musimy pamiętać, że zawsze do takiego prawnika jak radca prawny poznań możemy zatelefonować i będąc jego klientami uzyskamy z całą pewnością pomoc w drodze porady telefonicznej, zyskujemy zatem nie tylko czas i pieniądze, ale także spokojny sen o nasze bezpieczeństwo, które zapewnia nam radca prawny poznań.

3 komentarze:

 1. Chyba po prostu punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć! Dziękuję za informacje bardzo mi spobało się o konsultacjach przez telefon. Naprawde tak i jest możemy uzyskać z całą pewnością pomoc i zyskujemy czas i pieniądze. Dobrego prawnika można znależć nie załeżno od ceny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skuteczna reklama Lublin to odpowiedni sposób na poprawę pozycji firmy oraz pozyskanie większej ilości odbiorców. Z jej pomocą można zwiększyć własne zyski i osiągnąć sukces
  reklama lublin

  OdpowiedzUsuń